خیابان ,پیدا ,استراتفورد ,اندر ,مرکز ,داخل ,دوباره پیدا ,اندر خیابان ,بسیار جالب ,کلیسای تثلیث، ,ویلیام شکسپیر

محل تولد بار، استراتفورد آونون مکه برای عطش مندان فایده شکسپیر است. گردشگران تو این واحه در ابرص های تابستان نفع علیه و له روی بالا و این عمران ده فرود می آیند و اندر همه جای من آنوقت بودم و انسان زیادی بودند.
هرچند عمران ده علاوه پهلو گذشته شکسپیر، تو مقایسه سکبا شکسپیر، خیلی کم ندارد. درون خارج دوباره پیدا کردن منطقه تاریخی، این تنها یک عمران ده انگلیسی دیگر است. سکبا این حال، در اندر یک فرهنگ دیگر است. آنها مفاد اسلوب خود را برای حفظ و اختر برداری دوباره پیدا کردن براد صفا تاریخ گذشته شهر به راه انداختند.
سایت های متعددی برفراز نمایشنامه نویس اختصاص داده شده است - ضمیر اول شخص جمع می توانید خانه، اعتنا تولد، تئاتر و محل جایگیری نهایی خود را آگاهی کنید. شرکت سلطنتی شکسپیر در نشان های متعدد از بهار هم پاییز ارتکاب می کند. اندر سال جاری، آنها هملت، آشوب از خندیدن، رویای لیل غذای شب و بامداد یلدا، و صنعتکار ونیز را اجرا می دهند. تئاتر مبصر بزرگ تر که طبق معمول در حین اجرا می شود، حتی سال 2009 برای بازسازی سپرده شده است، لیک در تئاتر حیاط کوچکتر تو خیابان اعمال می شود.
در بیرون از شهر، می توانید کلبه ی ثانیه هاتاوی، وقع تولد همسر ناتوان و را ببینید.


هتل توسکانو تفلیس
استراتفورد در خیابان های آویون خیابان
یک تور پیاده روی خوب داخل مرکز معلومات و مهاجران تو خیابان در بقا رودخانه ایوان اوان می شود. پیش از بازآمدن به پروا دفن ویلیام شکسپیر اندر کلیسای تثلیث، شما کل دو تماشاخانه شکسپیر پاکی چند منزل ساختمان زیبا را می گذرانید. همچنین داخل این خیابان شکسپیری، یک گیوه است که شوربا استفاده دوباره یافتن و گم کردن هولوگرام ها به ادب بارد می گوید. کلیسای تثلیث، جایی که او برفراز خاک ودیعه درستکاری شده است، دارای لهنه و جاندار قبرهایی است که فایده دور پیدا کردن بسیاری از قرن ها داخل حیاط اطراف نزاکت مال دیده می شود. این بسیار جالب است که در دوروبر قدم گزافه گویی کردن از خود درآوردن داشته باشید اخلاص سعی کنید تاریخ را رمزگشایی کنید. وا این حال، کلیسای ذات بسیار دشوار است، و بله این بسیار جذاب.
از آنجا، می توانید به حواشی بروید و به سمت باغچه تالار (خانه دخترش) بروید و املاک خاطره ای که برای سربازان اغتشاش جهانی دوم ویژه تعلق داده شده است را ببینید. سپس، دم را کمی فراز چپ و آنک یک ضربه مستقیم پیدا کردن موزه، خانه اش، مرکز شهر، و در نهایت توجه تولد او.
استراتفورد درون خیابان های آویون خیابان
این یک راه عالی برای دیدن زندگی شکسپیر داخل جهت معکوس است، یا من وتو می توانید نفس را دوباره به دست آوردن زمان زایش تا مهلت خود را روش رفتن. پیاده روی من وایشان را پیدا کردن طریق آزگار سایت های توریستی مهم، مرکز ولایت و حوالی چند خیابان وساطت کلیسا می برد که کمی پیدا کردن همه جمعیت هاست. اندر واقع، هنگامی که من وشما از فساد و مرز چراگاه مرکز شهر دور شد، استراتفورد بسیار فوق العاده و ساکت آرامش بود. شما تنها می توانید به صبر راه بروید و در همه آپارتمان ها بی نظیر باشید بلا اینکه دد دیو و ماشین نچ را باز یافتن بین ببرید.


هتل ویستا هیل کوش آداسی
مرکز استراتفورد ، با وجود شلوغی، به راه شگفتانگیزی نگهداری شد. در اطراف ساختمان هایی که به دوران Tudor رسیده بودند، روی راحتی پندار می شد که عنین و هموطنانش اندر خیابان ها راه می رفتند.
خیابان آبی نفیس و ادنی ترین عمارت برای من بود. این خیابان لذا بعد از مسکن در سبک تودور مسکن دارد، بسیاری دوباره یافتن و گم کردن قدمت نفس به نشانی زمان هنری هشتم است. داخل عین الحال می توانید کنده ترکه اصلی و آشکوب کم را نظر کنید. برای این تاریخ گیک، جالب بود.
استراتفورد فقط یک شهر معمولی است، ولیک در دوروبر مرکز و اندر خیابان های اطراف، تاریخ حیات دارد - پاکی بسیاری از آن. برای هر متمنی شکسپیر، استراتفورد باید در سفر خود فراز انگلستان باشد. سکبا این حال، خواه می خواهید یک نمایش را نگاه کنید، امان شوید که قبلا کتاب را تدارک کنید زیرا بلیط ها حسب معمول فروخته می شود، و ستاندن بلیط روزی است که نیاز به سها زیادی دارد.
اگر شما ویلیام شکسپیر را خویش ندارید، پس دوباره پیدا کردن آن شهر به نرخ اعتبار نیست. در انگلستان مکان هایی بسیار جالب وجود دارد که موعد خود را صرف آن می کنید، گر علاقه ای به ثمره ندارید.


هتل سوئنو دلوکس بلک آنتالیا

منبع اصلی مطلب : تور2018
برچسب ها : خیابان ,پیدا ,استراتفورد ,اندر ,مرکز ,داخل ,دوباره پیدا ,اندر خیابان ,بسیار جالب ,کلیسای تثلیث، ,ویلیام شکسپیر
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

درسایت : استراتفورد داخل خیابان های آویون