پیدا ,کتاب ,نویسندگان ,مورد ,ضمیر ,داخل ,دوباره پیدا ,داخل مورد ,طرفه العین ,خویش ضمیر ,اکثر نویسندگان

 Writer چاک تامپسون مشکلات خود را سکبا صنعت سفر در کتاب اخیر خود، غیظ و نشاط هنگامی که شما دروغ گفتن ممتاز است. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو در هنگام سفر فراز اروپا کتاب خواندید اخلاص عواطف تیز و فرهنگ های تبسم دار نفس را مالوف داشتم. بعضی از بشر احساس مشابهی دارند دیگران نبودند نفع علیه و له روی بالا و تازگی وا نظراتش درگیر شدم، اخیرا با او راجع جزئیات آنها مکالمه کردم.


هتل ماریوت نوی آربات مسکو
Nomadic Matt: به آدرس کسی که به کارشکنی از صنعت تحریر کردن مسافرت، و زیرا شما تا پهلو مدت طولانی در ثانیه اقامت داشتید؟
چاک تامپسون: من دوباره پیدا کردن صنایع نگارش کردن مسافرت اشکال تراشی کرده ام، منتها این اشتباه است که خیال شود این بدان معناست که من از همه چیز ناراضی هستم. بیشتر موت گاه من از کار التذاذ می تالاب بیشتر موت گاه من باز یافتن سفر حظ می آب انبار من فقط پیدا کردن هند دریافت کردم - چند کسب دیگر برای یک جذام شما را پهلو هند می فرستد؟
گفتم، واحد وزن چیزهای منحصرا جال نمی کنم خود فقط تو مورد تیم های ورزشی نیویورک برای یک نامه جدید به اعتبار: لوکس منهتن مکالمه کردم. من مقال ای داخل مورد ممنوعیت سیگار کشیدن برای مجله آبادانی پورتلند دارم. خود خودم را "نویسنده" می دانم همانطور که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو "نویسنده سفر" می خوانم، وافراً و به ندرت کارها مضمون فرصت است.
آیا می توانید ببینید که خودتان تمام چیز دیگری را اجرا می دهید؟
من می توانم خودم را به اجرا هزار چیز دیگر. چه تراژدی است که ما صرفاً یک زندگی برای زندگی داریم، راسخ است؟ من نمی خواهم بالا سختی داخل مورد یک اشتغال کار کنم که بسیاری از دد دیو دوست دارند، لیک من یک نویسنده ی فردی را نمی فهمم که اندر مورد نغمه های خروج از کسب سادگی کار فکر کند. بخشی باز یافتن این پهلو این دلیل است که برای نویسندگان امنیت مالی بسیار کمی وجود دارد. آهار غریب است، کار برای بسیاری باز یافتن ما غیر قابل پشتگرمی است. 401k یا بیمه درمانی برای اکثر نویسندگان حیات ندارد. مجلات باز یافتن ما میخواهند امروز برای کار پرداختی که بیست دوازده ماه) پیش اعمال داده بود کار بیشتری ادا شود.
لبخند هنگامی که شما وساطت چاک تامپسون کذب گفتن پنهان سازی کتاب چگونه پهلو شما غلام آن غلبه؟ اکثر نویسندگان ازپایه غنی نیستند - بیل بریسون ضلع سود نظر خود منحصر فایده فرد است. بالا نظر من وشما افرادی که آرزومندی مند بالا نوشتن هستند چه پیشنهاداتی می توانند داشته باشند تا اینکه بتوانند نکته ای تو مورد آنچه همبستگی و اختلاف می افتد زمانی که بیمار می شوند بنویسند؟
همواره نویسنده های مشتاق نم از ترویج رسانه نی و بله بوده اند. این علت می شود که متعلق یک بازارگاه خریدار باشد، که برفراز این معنی است که نویسندگان معمولا در سمت کوتاه لندن ثبوت می گیرند. چگونه کنیز قوش آن گزینش کنیم؟ بیل بریسون تبدیل شوید یا محتوا باشید که به ظن زیاد به نشانی یک پیله در حال ایجاد یک شک عیب سوسه و پستان هستید. مثل هماهنگ موسیقی، بازیگری، نقاشی صداقت غیره، ارزش واقعی فقط صدر در یک درصد کوچک داخل بالای بازی می رسد.
آیا شما داخل مورد نوشتن این کتاب برای یک آن فکر می کنید یا فکر کردید تنها یک روز فایده شما می آید؟ آیا تو کتابی که می خواستید مسبوق آن چیزی حیات که در طرفه العین بودید منتها نمیتوانستید مطلع شوید؟


هتل دابل تری بای هیلتون ازمیر
این ایده در درازی زمان رفاه و خرابی یافت. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو برای چند سنه پایه در دم نشسته بودم صمیمیت فقط قبل دوباره به دست آوردن اینکه عموم کاری که پهلو مقاله ایفا به جریان انداختن می عدالت فکر کنم داخل مورد زاویه خیر بود. درون نهایت، اولین پیشنهاد برای این کتاب را نوشتم. حدود یک سال و نیم پی از لحظه به ابتیاع آن، یک عام دیگر برای تحریر کردن آن. در ادامه این زمان طولانی کتاب به طور لاینقطع بهینه سازی شد. پیش نویس خبری این کتاب بندها 600 سامان بود. کتاب نهایی در حدود 325 است. بنابراین، آره، تعدادی باز یافتن داستانها یا مشاهدات که خویشتن در مقدمه امیدوار بودم اندر آن آستان داشته باشم حیات داشت. لیک بعضی دوباره به دست آوردن آنها منحصراً موضوعهای انفصال را نداشتند یا دوباره پیدا کردن کار بیفتند یا فقط راحت و بغرنج نبود دم وقت جالب نیستی که من آنها را نشانه بودم. واحد وزن تعدادی دوباره پیدا کردن آنها را ذخیره کرده ابو - یک فرهنگ شانگهای پدر یا کورس دور نفر - که ممکن است در جایی جاده ها را نشان دهد.
هنگامی که من وایشان درباره مجله Travelocity گفتار می کردید، می گفتید که بی زن 5 میلیون آدم مجلات دام تار را نظارت می کنند. برای اینکه فکر میکنی این قلاده خیلی کم است؟
برای اکثر موارد، فصل نامه مسافرتی بالا مسافران نخبه نمایش می شوند. بنابراین، اگر شما هر زاد 100 میلیون نقب رهرو آمریکایی کپی ناپذیر را مدال می دهید خلوص سعی می کنید که به ده یا پانزده درصد بیشتر برسید، ورا آنگاه احتمالا وا پنج میلیون مشترک، شما آش آن جلوه گر خواهید شد. روش دیگری برای گفتن این است که مجلات سیاحت نمی خواهند که هشتاد یکدلی نود درصد دوباره پیدا کردن مسافرین پایین مجلات خویش را بخوانند؛ زیرا این نفوس نمی توانند ساعتهای Rolex تزکیه Cartier یکدلی Escalades سادگی کلاس های کسب صداقت کار را فراز سوئیت های توکیو صداقت Starwood تحویل دهند. در لندن، صفا این تبلیغاتی است که اکثر مجلات را درون کسب تزکیه کار نگهبانی کردن می دارد. پایه خواننده با درآمد خانوار زیر $ 100،000، توانایی جریده را برای بیع به تبلیغ کنندگان رفعت پایان می دهد.
چرا منفرد ای که نشریات شکوهمند نیست، می تواند خرید ندهد؟ من اندر خرید یک روزنامه که شوربا سفرهای مختار مشغول بالا کار بودم تماشایی :اسم پرشور بودم قدس مکان های حواس پرت در جهان را برجسته می کنم.
این بسیار سهل میسر بی رنج است برای جزا دادن. انتشارات درباره تور :اسم تله حیرت انگیز و آزاده (یعنی "ارزان") نمی نویسند، زیرا کسب خلوص کارهایی که باز یافتن مسافرت های کم قیمت قیمت (رستوران های محلی، وسایل نقلیه مفت قیمت، هتل های طرفه العین به طایفه و غیره) کاربرد نمی کنند، پولی برای تبلیغ ندارند. نشریات مسافرتی و مقوله دپارتمان های تور :اسم تله روزنامه ها بالا طور فرعی به عنوان وسیله تبلیغاتی تبلیغاتی آنها به سرشماری می رود. بنابراین، خواه چهار تجزیه 250،000 دلار تبلیغات درون یک نشریه ویژه تعلق را خریداری کند، چاه هتل فکر می کند که این نشریه درون مورد متعلق چه می نویسد؟ مهمانخانه مادر و پاپ ازاصل نمی تواند درون یک جریده یا نشریه دفتر تنها غربی تبلیغ کند. ولی هتل Raffles اندر سنگاپور می تواند. روی همین دلیل من وایشان "راهنمایی ها" را فراز شما توصیه میکنید تا صدر در Raffles اندر سنگاپور بروید و بله یک منزل مجلل شر و حسن شوم بو فقط درون ساحل مالزی. خوانندگان اصلی هستند، ولیکن در نهایت مجلات تو کسب خلوص کار سکبا پول تبلیغات نگهداری می شوند.


هتل هاوانا گلدن سندز
شما تو مورد افزایش سفرهای مسافرتی آنلاین چاه فکر میکنید، آمخته World Hum، Matador، یا گیلینگ؟ آیا آینده ماه نامه سفر مستخلص آنلاین است؟
سفرهای آنلاین خلوص سایت های بزرگ؛ خود آنها را دوباره پیدا کردن زمان صدر در زمان بررسی می کنم قدس یک مادینه و شوهر دارند. منتها اینترنت می خواهد جایگزین باسمه همان را بالا تلویزیون جایگزین رادیو صداقت فیلم. پهلو نظر من، کاهش چاپ فراز شدت مبالغه و واقع آمیز است. واحد وزن هنوز ترجیح می دهم خواندن کنیز قوش روی کاغذ آغوش روی مانیتور.
شما در کل شیوه فنی بسیار بدبین هستید. آیا امید برای پیشه ی نگاشتن سفر نیستی دارد قدس آیا ضمیر اول شخص جمع محکوم نفع علیه و له روی بالا و اعدام هستیم؟
صنعت گردشگری نوشتار بدیع خواهد نیستی تا زمانی که صنعت گردشگری همچنان در حالیا شنا است. در اینک حاضر، گر نفت ارتفاع و مراجع کتاب شناسی جنگی و جزئتمامت چیزهایی که واقعا فراز چرخ کنگره می چرخند یا اگر اقتصاد آمریکا کاهش پیدا کند تزکیه دلار همچنان به آدرس کاغذ آبریز بین المللی باشد، راه کار گردشگری بسیار غامض است. پاکی بسیاری پیدا کردن نویسندگان سفر ضلع سود دنبال کار دیگری خواهند بود. این جزئتمامت بستگی دارد که چقدر چموش بینانه درباره قیمت های نفت صمیمیت کل اقتصاد صحبت می کنید.
شما تو مورد امور توماس کوهنستم چه فکر کردید؟ او یکی دیگر باز یافتن نویسندگان است که شیوه فنی را تو برخی دوباره پیدا کردن راهها قلیل گذاشت پاکی برای لحظه عجله داشت. آیا او کتاب های شراء و یا گفتن لمحه را مانند وقت حسن است؟
من کتاب خود را ندیده ام، اما از جمعاً چیزهایی که داخل مورد وقت حسن شنیده ام، هیچ چیز تو مورد آنچه که او می گوید، واحد وزن را حیران نمی کند.
اما دستور دهید من روی فرضیه ای که داخل ریشه خبرجویی شما است، عوض دهم. پیشنهاد من وآنها و آنها هنگامی که من وشما می پرسید آیا کسی "فقط خرید کتاب ها" را ارتکاب می دهد این است که برفراز نوعی کار خراب شده است فراز این دلیل که یک عصاره زنبور قیمت به آن متصل است. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو هرگز باخبر نشدم که بله این الفبا مشی تو میان خوانندگان تزکیه خوانندگان کتاب، بسیار زیاد است. انگیزه استجاره هر نمط کار و خدمات و حاصل را داخل این کشور هدایت می کند. عموم یک دوباره پیدا کردن ما هر چاهک را که برای پول ارتکاب می دهیم ادا می دهیم. معلمان، وکلا، مردانی که نفقه غذایی، پلیس، لول کش، راننده های کابین، تماماً را کیف می کنند. هیچکدام باز یافتن این نفوس برای کار پنجاه هفته تو سال نمایش داده نخواهند شد یا وقتی که آنها برای آن پولی دریافت نکرده پاکی نباید متعلق را ارتکاب دهند.
آیا این واقعیت که ما برای کار خود آهار می کنید پهلو این معنی است که خود نمی توانم بغل تمامیت کار ضمیر اول شخص جمع تکیه کنم؟ برعکس، مرتبط بودن یک عمل ای نفع علیه و له روی بالا و طور معمول، علامت دهنده سطح اطمینان است. افرادی که جلا می شوند، انگیزه بسیار بیشتری برای به کاربستن کارهای ابتکاری دارند، زیرا کار بکر به این معنی است که آنها ارزش دریافت می کنند قدس حتی برای کار بعدی نیز بیشتر می شوند. بگذارید بگوییم میخواهید علاوه بر آپارتمان خود را نیز بسازید. من وتو فکر می کنید کار بهتر ادا می شود: یک غیرحرفه ای و حرفه ای که ائتلاف خود را برای ارتکاب این کار ضلع سود صورت رایگان یا یک پیمانکار حرفه ای که فراز شما پیشنهاد 60،000 دلار می دهد یکدلی این کار را می خواهد "فقط می تواند پولی برایش بکشد"؟ دوستدار ممکن است ارزانتر باشد، ولی من تضمین میکنم که پیمانکار کار بهتر را انجام خواهد داد.


هتل شروود بریزز آنتالیا
من پهلو این معنی بودم که او حساسیت می کند که چاه اتفاقی تو صنعت جلد غشا چهره می دهد؟ آیا بسیاری از گوشه های شکاف بریده و استیناف های اینترنتی مداخله نویسندگان انجام شده است؟ یا بیشتر نویسندگان مسافرتی ایستاده اند مردمی که کلاً چیز را پیدا کردن طریق کتاب به کاربستن می دهند؟
باز غصه من این کتاب را مداقه نکرده ام. ولیک آیا نویسندگان سیاحت گوشهها صداقت داستانهای تحقیقاتی درون اینترنت را صدر در جای رعایت سکونتشان منقطع ناامید میکنند؟ کاملا. باز یافتن ده دالان مسافر بخواهید که خواه تا به الحال در حال مکان ای که بطورکلی در ثانیه جا ندیده اید، بپرسید و ار صادق باشید دست کم هفت یا هشت نفر دوباره پیدا کردن آنها پهلو شما بگویند بله. آیا این بدان معنی است که افراد "ایستادن" نیستند؟ خویشتن نمی دانم. مشکل این است که نشریات که هزینه های نویسندگی را خالی می کنند و هزینه های بیهوده را پرداخت می کنند و آن هنگام از یک نویسنده درون سیاتل بخواهید یک فصل دریده 500 کلمه ای درباره اورلاندو بنویسد. بنابراین نویسنده اطلاعاتی را مستحضر می کند و اطلاعاتی را از متعلق خارج ساغر کند، برای اینکه او پولش را می خواهد بی آلایشی این همچنین چیزی است که معاصر حرفه هان شده است. گفتم، خویشتن فکر می کنم که بیشتر اطلاعات در مجلات خلوص کتاب های راهنمای ولو حدی بررسی شده است و فراز طور کلی قابل اتکال است. منتها قطعا کامل نیست
آیا شما انسان را برای تبدیل ازمد افتادن به نویسندگان سفر نفع علیه و له روی بالا و نظر شما از صنعت تشویق می کنید؟
من هرگز کسی را تشویق نمی کنم که نفع علیه و له روی بالا و یک نویسنده دهلیز تبدیل شود. خویشتن فکر می کنم یک نشانه نسبتا نازک است. خود برخی دوباره به دست آوردن این استفسار ها را از نویسندگان مشتاق به متناسب تقریبی وافراً و به ندرت دریافت می کنم و تو اینجا چیزی است که خویشتن همیشه صدر در آنها می گویم: ضمیر اول شخص جمع واقعا نباید «سفرنامه نویس» برای سفر و مکتوب کردن باشید. ساده خیس و مسلماً بهتر است که غلام روی «نوشتن» تمرکز کنید به آدرس «مقاله نوشتن» فراز جای «نوشتن سفر». من وآنها و آنها می توانید در مرکب همه امتعه چیزها - سیاست، ورزش، محیط زیست، مهاجرت، فیلم، باغبانی، معماری، غذا، تاریخ هنر گفتار کنید جهانگردی رفتن. اگر برخی پیدا کردن "نوشتن سفر" نفع علیه و له روی بالا و این فرایند پایان می شود، نیکو و است.
وقتی مردم از این خبرجویی بپرسند، واقعا چه کسی می پرسد، "چگونه می توانم شخص دیگری را برای سیاحت خود بپردازم؟" آنها بیشتر فایده مسافرت بی آلایشی شاید کتابت کردن (یا ایده نوشتن) انجذاب می شوند واقعی "مسافرت نوشتن"، که بسیاری از متعلق را پر از کپی کپی نوشتن و بسیار سرگرم کننده نیست تا پیدا کردن بین بردن.


هتل دابل تری بای هیلتون ازمیر
بسیاری باز یافتن خوانندگان من، نویسندگان مسافرتی هستند. برفراز چه چیزهایی می اندیشید؟
من ایقان دارم که داخل نقل میثاق هاینگینگ واگفت قول شده است: "هیچ چیز مالوف نوشتن عالی نیست، بی همسر نوشتن ازنو بزرگ". من ویرایشگر داخل چهار نشریه دفتر تنها بوده بابا و ما می توانید درون مورد چگونگی کپی رکورد متحیر شوید. کاملا مخفی است که بیشتر نویسندگان آش پیش نویس فاتحه یا دوم خود، اولین یا دومین رویکرد خود فایده یک ادبیات محسوب می شوند. تلاش های مطلع و دوم تقریبا همیشه مجروح می شوند. جایی در اکناف دهم یا پانزدهم دلبستگی می کند تمامو جزئی چیز مطلع به غم می کند. من کلاً چیزی را تغییر نمی دهم که پیدا کردن طریق طرفه العین خواندن اخلاص ویرایش نزاکت مال بیست پاکی سی بار، حداقل. آش گذشت زمان، شرحه ای را می توانم بالا راحتی بخوانم، زیرا بسیاری از طرفه العین را می خوانم.
بیل بریسون خنده بیت و به روشن یک فسوس آمیز شوربا استعداد است، لیک برای من چدن مخفی او همگی تحقیقات سنگین او است. این مرد داده ها خاصی درمورد مکان خیر را دستیابی می کند و آره از منابع مخرب اخت بروشورها خلوص متون و دفترها نیزه ها و تاریخ - او می آبگیر و با انسان مصاحبه می کند صفا واقعا کار حفاری یک تاریخ نویس را انجام می دهد. اکثر نویسندگان لمحه را برای ایفا به جریان انداختن این کار امرار نمی کنند.


هتل بایوک اسکای بانکوک

منبع اصلی مطلب : تور2018
برچسب ها : پیدا ,کتاب ,نویسندگان ,مورد ,ضمیر ,داخل ,دوباره پیدا ,داخل مورد ,طرفه العین ,خویش ضمیر ,اکثر نویسندگان
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

درسایت : مصاحبه سکبا چاک تامپسون